Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw 618L-0100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw 618L-0100 Therm Bulb Clip .020 Th X .425
Item:
#1445734
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 618L-0100 |
| Manufacturer Part # | 618L-0100 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw 618L-0100 Therm Bulb Clip .020 Th X .425
$18.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 618L-0100 Therm Bulb Clip .020 Th X .425