- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw 835203 (835203) Feed Table Two Donuts Wide For Donut Robot® Mark II & Mark V. FT42 Feed Table With Splash Guard (to Feed Yeast Raised Donuts)
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 835203 |
| Manufacturer Part # | 835203 |
| Type | Feed Table |
| Height | 12" |
| Width | 52" |
| Depth | 19" |
| Weight | 41 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw, 835203, (835203) Feed Table, two donuts wide, for Donut Robot® Mark II & Mark V. FT42 Feed Table with Splash Guard (to feed yeast raised donuts)
