Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw EP18/24-0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw EP18/24-0002 Fro Heating Coil 1200w/120v
Item:
#1445793
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | EP18/24-0002 |
| Manufacturer Part # | EP18/24-0002 |
| Height | 0.65" |
| Width | 22" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw EP18/24-0002 Fro Heating Coil 1200w/120v
$120.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw EP18/24-0002 Fro Heating Coil 1200w/120v
