Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw EP18/24-0170P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw EP18/24-0170P Axial Fan 240v 50/60hz
Item:
#1445799
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | EP18/24-0170P |
| Manufacturer Part # | EP18/24-0170P |
| Height | 2.2" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw EP18/24-0170P Axial Fan 240v 50/60hz
$92.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw EP18/24-0170P Axial Fan 240v 50/60hz
