Free Shipping
Free Shipping
$10,997.55
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw EP6-1503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw EP6-1503 Ctrl Box 120v D Aw Ss Wb
Item:
#1445493
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | EP6-1503 |
| Manufacturer Part # | EP6-1503 |
| Height | 9" |
| Width | 24.5" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw EP6-1503 Ctrl Box 120v D Aw Ss Wb
$10,997.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw EP6-1503 Ctrl Box 120v D Aw Ss Wb