Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw FT6-0120 C/socket 18ga 1.25rt Poly Faul
Item:
#1445814
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | FT6-0120 |
| Manufacturer Part # | FT6-0120 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw FT6-0120 C/socket 18ga 1.25rt Poly Faul
$16.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw FT6-0120 C/socket 18ga 1.25rt Poly Faul
