Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw HG18-0031B-4 Caster Nsf With Brake(4dia.) Shep
Item:
#1445832
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | HG18-0031B-4 |
| Manufacturer Part # | HG18-0031B-4 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw HG18-0031B-4 Caster Nsf With Brake(4dia.) Shep
$43.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw HG18-0031B-4 Caster Nsf With Brake(4dia.) Shep
