Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw HI24-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw HI24-0001 Element 120v/1200w
Item:
#1445499
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | HI24-0001 |
| Manufacturer Part # | HI24-0001 |
| Height | 0.63" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw HI24-0001 Element 120v/1200w
$143.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw HI24-0001 Element 120v/1200w
