Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw MS-0148X2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw MS-0148X2 Ss Krinkle Former 2
Item:
#1445507
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | MS-0148X2 |
| Manufacturer Part # | MS-0148X2 |
| Height | 1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 5.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw MS-0148X2 Ss Krinkle Former 2
$701.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw MS-0148X2 Ss Krinkle Former 2