Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw PRX-0030 Prox 8mm 24vdc N.o. 3 Wire
Item:
#1445898
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | PRX-0030 |
| Manufacturer Part # | PRX-0030 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw PRX-0030 Prox 8mm 24vdc N.o. 3 Wire
