$40.50
$65.00
Compare Price
You save
$24.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw T-BX59-A Goodyear Bx59 Belt
Item:
#1146054
Technical details
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | T-BX59-A |
| Manufacturer Part # | T-BX59-A |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Belshaw T-BX59-A Goodyear Bx59 Belt
$40.50
$65.00
You save
$24.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw T-BX59-A Goodyear Bx59 Belt

