Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw TG-9033
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw TG-9033 Glaze Hose Assembly
Item:
#1446231
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | TG-9033 |
| Manufacturer Part # | TG-9033 |
| Height | 2.2" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw TG-9033 Glaze Hose Assembly