Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw TNGT-0120 Set Collar 3/8id X 3/4od Ss
Item:
#1446248
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | TNGT-0120 |
| Manufacturer Part # | TNGT-0120 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw TNGT-0120 Set Collar 3/8id X 3/4od Ss
