Free Shipping
Free Shipping
$1,067.24
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw U-1013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw U-1013 Power Crank Assembly (dr Cutterhd)
Item:
#1446131
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | U-1013 |
| Manufacturer Part # | U-1013 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw U-1013 Power Crank Assembly (dr Cutterhd)
$1,067.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw U-1013 Power Crank Assembly (dr Cutterhd)
