Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-915951
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 00-915951 Carriage Assembly
Item:
#1446262
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-915951 |
| Manufacturer Part # | 00-915951 |
| Height | 4" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-915951 Carriage Assembly