Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 00-938018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 00-938018 Bar Round
Item:
#1446137
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 00-938018 |
| Manufacturer Part # | 00-938018 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 21.1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 00-938018 Bar Round
