Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-400825-0075A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-400825-0075A Rod Center Plate
Item:
#1134526
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-400825-0075A |
| Manufacturer Part # | 01-400825-0075A |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-400825-0075A Red Plastic 7-7/8" Long Overall, Berkel 825a 827e

