Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 01-402275-00045
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402275-00045 Meat Pushr Shft Bearng
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402275-00045 |
| Manufacturer Part # | 01-402275-00045 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402275-00045 .538" Od X .450" Id X .5" Wide Split Bushing, Berkel 807 808 817 818 909 919 2340 2350

