Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40330M-00037
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40330M-00037 Foot
Item:
#1446471
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40330M-00037 |
| Manufacturer Part # | 01-40330M-00037 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40330M-00037 Foot
$36.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40330M-00037 Foot
