Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403375-00244
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-403375-00244 Spacer
Item:
#1180928
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-00244 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-00244 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-403375-00244 Spacer
$14.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403375-00244 5/8" Od 3/8" Id 5/8" Long, Berkel 808 818 909 919

