Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 01-403375-00293
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403375-00293 Stud Center Plate Berkel
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-00293 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-00293 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403375-00293 Material Stainless Steel, Length 54 Mm, 2 1/8" Ovarall, Type 5/8" Hex, Thread 43834

