Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-403375-01388 Shoulder Stud Cp 5mm
Item:
#1446511
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-01388 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-01388 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-403375-01388 Shoulder Stud Cp 5mm
$74.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403375-01388 Shoulder Stud Cp 5mm
