Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403675-00072
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-403675-00072 Cover Black Dome Plug
Item:
#1446629
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403675-00072 |
| Manufacturer Part # | 01-403675-00072 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-403675-00072 Cover Black Dome Plug
$1.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403675-00072 Cover Black Dome Plug