Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 01-404675-00183 Food Machine Oil
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-404675-00183 |
| Manufacturer Part # | 01-404675-00183 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-404675-00183 Food Machine Oil, 16 Oz ( -65 To 500 Deg), For Use On Slicers Can Openers Cutters, Mixers Band Saws Grinders & Other Food Contact Equipment.
