Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-404675-00823 Center Knife Plate
Item:
#1321655
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-404675-00823 |
| Manufacturer Part # | 01-404675-00823 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4 lbs |
| Weight | 4 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-404675-00823 Ss Center Knife Plate W/ Center Plate Plunger # 26-2600, Berkel 909 919