Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-404675-00851
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-404675-00851 Sharpener Assy
Item:
#1180326
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-404675-00851 |
| Manufacturer Part # | 01-404675-00851 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-404675-00851 Sharpener Assy

