Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-407322-00010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-407322-00010 Pin Eccentric
Item:
#1446698
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-407322-00010 |
| Manufacturer Part # | 01-407322-00010 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-407322-00010 Pin Eccentric
$311.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-407322-00010 Pin Eccentric
