Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40823E-10017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40823E-10017 Red Carriage Handle
Item:
#1830522
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40823E-10017 |
| Manufacturer Part # | 01-40823E-10017 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40823E-10017 Red Carriage Handle