Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40825A-00007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40825A-00007 I Meat Table Support
Item:
#1446532
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40825A-00007 |
| Manufacturer Part # | 01-40825A-00007 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40825A-00007 I Meat Table Support
$198.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40825A-00007 I Meat Table Support