Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40827A-00053
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40827A-00053 Tie Rod (belt Tenn)
Item:
#1446812
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40827A-00053 |
| Manufacturer Part # | 01-40827A-00053 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40827A-00053 Tie Rod (belt Tenn)
$17.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40827A-00053 Tie Rod (belt Tenn)
