Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40827A-00091 Screw
Item:
#1446813
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40827A-00091 |
| Manufacturer Part # | 01-40827A-00091 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40827A-00091 Screw
$8.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40827A-00091 Screw
