Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40827A-03902
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40827A-03902 Switch Rotary
Item:
#1141395
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40827A-03902 |
| Manufacturer Part # | 01-40827A-03902 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40827A-03902 Switch Rotary
$96.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40827A-03902 With Indicator Knob Bezel And Screws, Switch (4) Screw Term Star Type Stem Flat Up 16a/600vac, Berkel 827a

