Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-4A3000-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-4A3000-00001 Foot Assembly Rubber
Item:
#1446832
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-4A3000-00001 |
| Manufacturer Part # | 01-4A3000-00001 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-4A3000-00001 Foot Assembly Rubber
$54.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-4A3000-00001 Foot Assembly Rubber
