Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 2275-00008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 2275-00008 Knob Knurled
Item:
#1179193
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2275-00008 |
| Manufacturer Part # | 2275-00008 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Berkel 2275-00008 Knob Knurled
$44.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2275-00008 Black Plastic 1" Dia 1-1/16" Long, Berkel 180-(d Gs)

