Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 2275-0042 Knob 1 3/4 D
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2275-0042 |
| Manufacturer Part # | 2275-0042 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2275-0042 Meat Table Knob, Black Ball [ 1-3/4" D ] [mount Female 3/8"-16 Thd], For Bolt Use # 26-1343, Berkel, Slicer 807 808 817 818 909 919.

