Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 2275-0056
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 2275-0056 Table Pusher Shaft Knob 1 D
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2275-0056 |
| Manufacturer Part # | 2275-0056 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2275-0056 Meat Pusher Knob Black, [ 1" D ] 1/4"-20 X 5/16" Stud, Berkel, Slicer 807 808 817 818 909 919.

