$986.49
$1,160.96
Compare Price
You save
$174.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 2675-00740 Oval Push Switch Kit
Item:
#1141060
Technical details
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2675-00740 |
| Manufacturer Part # | 2675-00740 |
| Height | 1.19" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Berkel 2675-00740 Oval Push Switch Kit
$986.49
$1,160.96
You save
$174.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2675-00740 Oval Start / Stop Switch

