$8.29
$12.76
Compare Price
You save
$4.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 3275-00046
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 3275-00046 Bumper Rubber
Item:
#1138933
Technical details
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 3275-00046 |
| Manufacturer Part # | 3275-00046 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Berkel 3275-00046 Bumper Rubber
$8.29
$12.76
You save
$4.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 3275-00046 Rubber Bumper, Berkel 807 808 817 818 909 919 2640 2350

