- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 3675-00061 Foot Rubber 3/4"id Berke L4
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 3675-00061 |
| Manufacturer Part # | 3675-00061 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Weight | 0.09 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 3675-00061 Rubber Support Feet Pack Of 4, Color Black, Inside Diameter 3/4" 19 Mm, Length 15/16" 24 Mm, Material(s) Rubber, Outside Diameter 1-1/8" 29 Mm, Sold In Quantity Pack Of 4, Weight 0.09 Lb, Models Used In, Alfa International 2340 2350 3340 3350, Berkel 807 808 817 818 819 909 919

