Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 400829-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 400829-00002 Center Plate
Item:
#1180942
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 400829-00002 |
| Manufacturer Part # | 400829-00002 |
| Height | 1.5" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 400829-00002 Berkel

