Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 402275-00443
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 402275-00443 Retaining Ring
Item:
#1179817
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 402275-00443 |
| Manufacturer Part # | 402275-00443 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Berkel 402275-00443 Retaining Ring
$0.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 402275-00443 3.2mm, Berkel 909(a E M) 919(a E M)

