Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 402675-00753
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 402675-00753 Motor Relay 16a 120v
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 402675-00753 |
| Manufacturer Part # | 402675-00753 |
| Height | 2.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 402675-00753 Motor Relay, [16 Amps] [120v ] [ 3/16" Male Terminals], Berkel, Slicer 909 919 2340 2350

