Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 403375-00298
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 403375-00298 Gear Index Link Clamp
Item:
#1180109
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 403375-00298 |
| Manufacturer Part # | 403375-00298 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Berkel 403375-00298 Gear Index Link Clamp
$178.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 403375-00298 Gear Index Link Clamp

