Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 829-00066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 829-00066 Belt Ribbed
Item:
#1181386
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 829-00066 |
| Manufacturer Part # | 829-00066 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Berkel 829-00066 Belt Ribbed
$96.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 829-00066 Berkel 829e On Or Before Sn 60360

