Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel .
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel RR-009-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berkel RR-009-03 Ring Retaining 5160
Item:
#1446535
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | RR-009-03 |
| Manufacturer Part # | RR-009-03 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel RR-009-03 Ring Retaining 5160
$19.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berkel RR-009-03 Ring Retaining 5160
