Free Shipping
Free Shipping
$1,160.59
$1,576.00
Compare Price
You save
$415.41
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SHD07-1036AA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Berner International Corp SHD07-1036AA 36 In Air Curtain High Performance
Item:
#1906339
Technical details
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | SHD07-1036AA |
| Manufacturer Part # | SHD07-1036AA |
| Height | 14.09" |
| Width | 14.53" |
| Depth | 36" |
| Weight | 64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berner International Corp SHD07-1036AA 36 In Air Curtain High Performance
$1,160.59
$1,576.00
You save
$415.41
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp SHD07-1036AA 36 In Air Curtain High Performance