Free Shipping
Free Shipping
$1,791.70
$2,433.00
Compare Price
You save
$641.30
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berner International Corp SHD07-2060A 60 In Air Curtain High Performance
Item:
#1906394
Technical details
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | SHD07-2060A |
| Manufacturer Part # | SHD07-2060A |
| Height | 14.09" |
| Width | 14.53" |
| Depth | 60" |
| Weight | 90 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berner International Corp SHD07-2060A 60 In Air Curtain High Performance
$1,791.70
$2,433.00
You save
$641.30
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp SHD07-2060A 60 In Air Curtain High Performance