Free Shipping
Free Shipping
$1,183.42
$1,607.00
Compare Price
You save
$423.58
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berner International Corp SLC07-1042A 42 In Air Curtain Sanitation Series
Item:
#1906342
Technical details
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | SLC07-1042A |
| Manufacturer Part # | SLC07-1042A |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 42" |
| Weight | 49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berner International Corp SLC07-1042A 42 In Air Curtain Sanitation Series
$1,183.42
$1,607.00
You save
$423.58
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp SLC07-1042A 42 In Air Curtain Sanitation Series