Free Shipping
Free Shipping
$1,381.51
$1,875.99
Compare Price
You save
$494.48
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berner International Corp SLC07-1060AA 60 In Air Curtain Sanitation Series
Item:
#1906396
Technical details
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | SLC07-1060AA |
| Manufacturer Part # | SLC07-1060AA |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 60" |
| Weight | 63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berner International Corp SLC07-1060AA 60 In Air Curtain Sanitation Series
$1,381.51
$1,875.99
You save
$494.48
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp SLC07-1060AA 60 In Air Curtain Sanitation Series