Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bettcher 101921 Drive Shaft Asm Sprocketed B
Item:
#1446326
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 101921 |
| Manufacturer Part # | 101921 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bettcher 101921 Drive Shaft Asm Sprocketed B